KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16705209
nr 1670 5209
Birgitta Lindh Lewin
(1932-2014), Sverige
Signerad, daterad 2000. Blandteknik, bildmått: 25x32cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm
Birgitta Lindh Lewin, svensk konstnär född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:25:19
500 kr
600 kr
Birgitta Lindh Lewin
Läs mer om Birgitta Lindh Lewin